Sportinių automobilių apklijavimas

Race, drag, drift

Patikėkite savo sportinį automobilį mums! Suteiksime jam unikalią išvaizdą ir tuo pačiu apsaugą nuo įbrėžimų, akmenukų smūgių ir kitų pažeidimų.

Apklijavimo plėvele privalumai:

Sportinių automobilių
 • Plėvelė apsaugo automobilio dažus nuo įbrėžimų, akmenukų smūgių, UV spindulių ir kitų aplinkos poveikių.
 • Apklijavimas leidžia suteikti automobiliui individualumo ir išskirtinumo.
 • Apklijuotą automobilį lengviau plauti ir prižiūrėti nei dažytą
 • Plėvelė gali būti lengvai nuimta ir pakeista
Susisiekite

Sportinių automobilių apklijavimo tipai

Speed styling

Pilnas apklijavimas

Visa automobilio kėbulo danga padengiama plėvele, sukuriamas pilnai unikalus dizainas, kuris ne tik atrodo išskirtinai, bet ir apsaugo automobilį nuo įvairių smulkių pažeidimų, galinčių atsirasti varžybų metu.

Dalinis apklijavimas

Tik tam tikrų automobilio dalių dengimas plėvele, pavyzdžiui, stogo, kapoto ar veidrodėlių. Tai yra pigesnis ir greitesnis būdas paruošti automobilį atstovauti jus ar jūsų komandą.

Dekoratyvinis apklijavimas

Plėvelės naudojimas dekoratyvinėms juostoms ar kitiems elementams sukurti.

Sportinio automobilio apklijavimo plėvele kaina

Nuo 999€
+PVM

Kiekvieno individualaus projekto kaina gali skirtis, susisiekite su mumis, kad gautumėte tikslų pasiūlymą.

Gaukite pasiūlymą

Dažnai užduodami klausimai

Speed styling

Nežinote kokį plėvelės klijavimo būdą išsirinkti? Nerandate atsakymo į jums rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis ir tikrai atsakysime į visus jūsų klausimus.

Klauskite
 • Kiek laiko trunka automobilio apklijavimas?

  Spalvos keitimas 2-3 dienos, būna, kad užtrunkame ilgiau dėl sudėtingų automobilioformų, apie tai visuomet informuojame.

  Apsauginės plėvelės apklijavimas. Jei klijuojamas visas automobilis galime užtrukti iki 5 dienų, tam, kad automobilis pastovėtų ir tinkamai išdžiūtų. Apsauginė plevėlė klijuojama su vandeniu, kokybiškam išbaigtumui būtina palaukti, kol automobilis pilnai išdžiūna. Jei klijuojamas ne visas  automobilis, laiko trukmė priklauso, nuo norimų apklijuoti detalių skaičiaus ir sudėtingumo. Prieš pradedant darbus visada informuojame kiek paslauga truks.

 • Ar pakeitus spalvą reikia Regitroje keisti dokumentus?

  Nereikia. Iš esmės jūsų kėbulo spalva nepasikeičia, supaprastintai galime sakyti, kad ant automobilio užklijuotas lipdukas, jį nulupus spalva lieka įprasta.

 • Kurį apklijavimo būdą man rinktis?

  Viskas priklauso nuo to, ar jūs norite apsaugoti savo automobilį nuo pažeidimų ir palikti jį originalios spalvos, ar tiesiog norite pakeisti spalvą.

  Jei tik apsaugoti – rinkitės PPF apsauginę plėvelę, jei norite atsinaujinti spalvą – galite rinktis apsauginę su spalva (nedidelis spalvų pasirinkimas), o jei norite išsirinkti iš didelės spalvų paletės – tuomet rinkitės spalvos keitimo plėvelę.

 • Ar nulupant plėvelę pažeidžiami dažai?

  Jeigu jūsų automobilio dažai originalūs, ar automobilis dažytas tikrai kokybiškai, laikantis visų technologijos procesų – tuomet dažai nebus pažeisti.

 • Ką daryti jei pažeidžiau plėvelę?

  Jei pažeisite plėvelę, atsiųskite mums vaizdinę medžiagą, kurioje matosi pažeidimas, o dar geriau jei atvyksite į vietą ir gyvai parodysite mums, tuomet galėsime tiksliai įvertinti ar pakaks poiliravimo, ar reikės perklijuoti detalę.

 • Kokią garantiją suteikiate?

  Priklausomai nuo plėvelės gamintojo, plėvelei suteikiama 3-5 metų garantija. Savo darbams suteikiame 1 metų garantiją.

  Kas gali nutikti? Atsilupti kraštas, tai nutinka, ne dėl mūsų kaltės, o dėl plovimo metu naudojamo aukšto slėgio, tačiau net ir tokius netyčiukus sutvarkome.