Dizainas ant automobilio

Design

Unikalus dizainas ant jūsų automobilio, motociklo, laivo ar net lėktuvo. Būkite išskirtinis!

Dizainas ant automobilio

Kuriame dizainą:

Speed styling
 • Įmonių transportui: sunkvežimiams, lengviesiems automobiliams, vandens ir oro transportui.
 • Lėktuvams, laivams, kateriams, motociklams
 • Sportiniams automobiliams
Susisiekite

Kodėl patikėti dizaino kūrimą mums?

Speed styling

Patirtis

Viena yra kurti gražiai, visai kas kita – išmanyti automobilio apklijavimo niuansus. Mūsų dizainas būna sukurtas taip, kad jį būtų įmanoma įgyvendinti.

Estetika

Dauguma sako, kad neturi fantazijos. Ramiai… Mes turime, tad gebame užduoti tinkamus klausimus, kad suprastume jūsų poreikius, jūs mėgaujatės nepriekaištingu grožiu.

Kokybė

Dėmesio! Kadangi Speed-Styling vardas siejamas su kokybe, net klijuodami dizainus nenaudojame trečiūjų šalių plėvelės. Mums svarbu, kad kiekvienas dizainas būtų sukurtas Kruopščiai.

Dizainas ant automobilio

Dizaino ant automobilio kaina

Nuo 999€
+PVM

Kiekvieno individualaus projekto kaina gali skirtis, susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą.

Gaukite pasiūlymą

Dažnai užduodami klausimai

Speed styling

Nežinote kokį plėvelės klijavimo būdą išsirinkti? Nerandate atsakymo į jums rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis ir tikrai atsakysime į visus jūsų klausimus.

Klauskite
 • Kiek laiko trunka automobilio apklijavimas?

  Spalvos keitimas 2-3 dienos, būna, kad užtrunkame ilgiau dėl sudėtingų automobilioformų, apie tai visuomet informuojame.

  Apsauginės plėvelės apklijavimas. Jei klijuojamas visas automobilis galime užtrukti iki 5 dienų, tam, kad automobilis pastovėtų ir tinkamai išdžiūtų. Apsauginė plevėlė klijuojama su vandeniu, kokybiškam išbaigtumui būtina palaukti, kol automobilis pilnai išdžiūna. Jei klijuojamas ne visas  automobilis, laiko trukmė priklauso, nuo norimų apklijuoti detalių skaičiaus ir sudėtingumo. Prieš pradedant darbus visada informuojame kiek paslauga truks.

 • Ar pakeitus spalvą reikia Regitroje keisti dokumentus?

  Nereikia. Iš esmės jūsų kėbulo spalva nepasikeičia, supaprastintai galime sakyti, kad ant automobilio užklijuotas lipdukas, jį nulupus spalva lieka įprasta.

 • Kurį apklijavimo būdą man rinktis?

  Viskas priklauso nuo to, ar jūs norite apsaugoti savo automobilį nuo pažeidimų ir palikti jį originalios spalvos, ar tiesiog norite pakeisti spalvą.

  Jei tik apsaugoti – rinkitės PPF apsauginę plėvelę, jei norite atsinaujinti spalvą – galite rinktis apsauginę su spalva (nedidelis spalvų pasirinkimas), o jei norite išsirinkti iš didelės spalvų paletės – tuomet rinkitės spalvos keitimo plėvelę.

 • Ar nulupant plėvelę pažeidžiami dažai?

  Jeigu jūsų automobilio dažai originalūs, ar automobilis dažytas tikrai kokybiškai, laikantis visų technologijos procesų – tuomet dažai nebus pažeisti.

 • Ką daryti jei pažeidžiau plėvelę?

  Jei pažeisite plėvelę, atsiųskite mums vaizdinę medžiagą, kurioje matosi pažeidimas, o dar geriau jei atvyksite į vietą ir gyvai parodysite mums, tuomet galėsime tiksliai įvertinti ar pakaks poiliravimo, ar reikės perklijuoti detalę.

 • Kokią garantiją suteikiate?

  Priklausomai nuo plėvelės gamintojo, plėvelei suteikiama 3-5 metų garantija. Savo darbams suteikiame 1 metų garantiją.

  Kas gali nutikti? Atsilupti kraštas, tai nutinka, ne dėl mūsų kaltės, o dėl plovimo metu naudojamo aukšto slėgio, tačiau net ir tokius netyčiukus sutvarkome.