Automobilio spalvos keitimas

Speed styling

Kad ir kokį automobilį vairuotum visada gali jį padaryti Wow. Geriausias tavo skonis atsiskleidžia išsirinkus tą vienintelę spalvą.

Automobilio spalvos keitimas plėvele

Lengva, greita ir saugu būti autentiškam

Speed styling
 • Automobilio apklijavimui nereikalingas ilgas paruošimo procesas, ardymas.
 • Plėvelė apsaugo nuo smulkių pažeidimų, nublukimo.
 • Gali išsirinkti tokią spalvą, kurios neturi nė vienas.
Susisiekite

Kodėl verta pasirinkti automobilio spalvos keitimą plėvele?

Speed styling

Garantija

Klijuojame tik su sertifikuotomis plėvelėmis, priklausomai nuo gamintojo plėvelei suteikiama 3-5 metų garantija.

Savo darbams suteikiame 1 metų garantiją.

Sutaupykite

Kai automobiliams nutinka netyčiniai bumbtelėjimai, jie grįžta perklijuoti pažeistas dalis. 99% po nulupimo pastebime, kad dažai nepažeisti. Ką tai reiškia vairuotojui? Išlyginamas ilinkimas, perklijuojama. Nereikia perdažyti automobilio, kas sutaupo laiką ir pinigus.

Pasirinkimas

Rask sau geriausią, gausybė spalvų suteiks viską ko reikia, kad įkvėpimas pavirstų wow automobiliu.

Automobilio spalvos keitimas plėvele

Automobilio spalvos keitimo kaina

Nuo 2200€
+PVM

Kiekvieno individualaus projekto kaina gali skirtis, susisiekite su mumis, kad gautumėte tikslų pasiūlymą.

Gaukite pasiūlymą

Dažnai užduodami klausimai

Speed styling

Nežinote kokį plėvelės klijavimo būdą išsirinkti? Nerandate atsakymo į jums rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis ir tikrai atsakysime į visus jūsų klausimus.

Klauskite
 • Kiek laiko trunka automobilio apklijavimas?

  Spalvos keitimas 2-3 dienos, būna, kad užtrunkame ilgiau dėl sudėtingų automobilioformų, apie tai visuomet informuojame.

  Apsauginės plėvelės apklijavimas. Jei klijuojamas visas automobilis galime užtrukti iki 5 dienų, tam, kad automobilis pastovėtų ir tinkamai išdžiūtų. Apsauginė plevėlė klijuojama su vandeniu, kokybiškam išbaigtumui būtina palaukti, kol automobilis pilnai išdžiūna. Jei klijuojamas ne visas  automobilis, laiko trukmė priklauso, nuo norimų apklijuoti detalių skaičiaus ir sudėtingumo. Prieš pradedant darbus visada informuojame kiek paslauga truks.

 • Ar pakeitus spalvą reikia Regitroje keisti dokumentus?

  Nereikia. Iš esmės jūsų kėbulo spalva nepasikeičia, supaprastintai galime sakyti, kad ant automobilio užklijuotas lipdukas, jį nulupus spalva lieka įprasta.

 • Kurį apklijavimo būdą man rinktis?

  Viskas priklauso nuo to, ar jūs norite apsaugoti savo automobilį nuo pažeidimų ir palikti jį originalios spalvos, ar tiesiog norite pakeisti spalvą.

  Jei tik apsaugoti – rinkitės PPF apsauginę plėvelę, jei norite atsinaujinti spalvą – galite rinktis apsauginę su spalva (nedidelis spalvų pasirinkimas), o jei norite išsirinkti iš didelės spalvų paletės – tuomet rinkitės spalvos keitimo plėvelę.

 • Ar nulupant plėvelę pažeidžiami dažai?

  Jeigu jūsų automobilio dažai originalūs, ar automobilis dažytas tikrai kokybiškai, laikantis visų technologijos procesų – tuomet dažai nebus pažeisti.

 • Ką daryti jei pažeidžiau plėvelę?

  Jei pažeisite plėvelę, atsiųskite mums vaizdinę medžiagą, kurioje matosi pažeidimas, o dar geriau jei atvyksite į vietą ir gyvai parodysite mums, tuomet galėsime tiksliai įvertinti ar pakaks poiliravimo, ar reikės perklijuoti detalę.

 • Kokią garantiją suteikiate?

  Priklausomai nuo plėvelės gamintojo, plėvelei suteikiama 3-5 metų garantija. Savo darbams suteikiame 1 metų garantiją.

  Kas gali nutikti? Atsilupti kraštas, tai nutinka, ne dėl mūsų kaltės, o dėl plovimo metu naudojamo aukšto slėgio, tačiau net ir tokius netyčiukus sutvarkome.