Reklama ant automobilio

Įmonėms

Reklama apklijuotas automobilis – galimybė didinti prekės ženklo žinomumą. Tai reklama, kuri veikia visą dieną, visuose keliuose ir stovėjimo aikštelėse.

Reklamos ant automobilio privalumai

Būk matomas
 • Reklama keliauja su jumis, pasiekdama įvairias vietas ir auditorijas be papildomų pastangų
 • Galite reklamuoti bet kokį verslą, produktą ar paslaugą
 • Reklama bus matoma tūkstančiams žmonių kasdien
 • Tarnauja ilgai, nereikalaujant dažno atnaujinimo
 • Reklama ant automobilio - neapmokestinta
Susisiekite

Kodėl verta inverstuoti į reklamą ant automobilio?

Reklama veikianti visada

Didelis pasiekiamumas

Jūsų reklama bus matoma tūkstančiams žmonių kasdien, važiuojant gatvėmis, stovint spūstyse ar parkuojant viešose vietose. Tai ypač aktualu, jei jūsų įmonė veikia didmiestyje ar intensyvaus eismo vietovėse.

Unikalus diziainas

Galite rinktis iš įvairių reklamos formų, spalvų ir dizaino variantų, kad sukurtumėte patrauklų ir įsimintiną įvaizdį. Tai leidžia pritaikyti reklamą pagal jūsų įmonės specifiką ir tikslinę auditoriją.

Mobilus formatas

Reklama keliauja su jumis, pasiekdama įvairias vietas ir auditorijas be papildomų pastangų. Tai puikus būdas pasiekti potencialius klientus, kurie nesinaudoja tradiciniais reklamos kanalais, tokiais kaip televizija ar spauda.

Dizainas ant automobilio

Reklamos ant įmonės automobilio kaina

Nuo 999€
+PVM

Kiekvieno individualaus projekto kaina gali skirtis, susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą.

Gaukite pasiūlymą

Dažnai užduodami klausimai

Speed styling

Nežinote kokį plėvelės klijavimo būdą išsirinkti? Nerandate atsakymo į jums rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis ir tikrai atsakysime į visus jūsų klausimus.

Klauskite
 • Kiek laiko trunka automobilio apklijavimas?

  Spalvos keitimas 2-3 dienos, būna, kad užtrunkame ilgiau dėl sudėtingų automobilioformų, apie tai visuomet informuojame.

  Apsauginės plėvelės apklijavimas. Jei klijuojamas visas automobilis galime užtrukti iki 5 dienų, tam, kad automobilis pastovėtų ir tinkamai išdžiūtų. Apsauginė plevėlė klijuojama su vandeniu, kokybiškam išbaigtumui būtina palaukti, kol automobilis pilnai išdžiūna. Jei klijuojamas ne visas  automobilis, laiko trukmė priklauso, nuo norimų apklijuoti detalių skaičiaus ir sudėtingumo. Prieš pradedant darbus visada informuojame kiek paslauga truks.

 • Ar pakeitus spalvą reikia Regitroje keisti dokumentus?

  Nereikia. Iš esmės jūsų kėbulo spalva nepasikeičia, supaprastintai galime sakyti, kad ant automobilio užklijuotas lipdukas, jį nulupus spalva lieka įprasta.

 • Kurį apklijavimo būdą man rinktis?

  Viskas priklauso nuo to, ar jūs norite apsaugoti savo automobilį nuo pažeidimų ir palikti jį originalios spalvos, ar tiesiog norite pakeisti spalvą.

  Jei tik apsaugoti – rinkitės PPF apsauginę plėvelę, jei norite atsinaujinti spalvą – galite rinktis apsauginę su spalva (nedidelis spalvų pasirinkimas), o jei norite išsirinkti iš didelės spalvų paletės – tuomet rinkitės spalvos keitimo plėvelę.

 • Ar nulupant plėvelę pažeidžiami dažai?

  Jeigu jūsų automobilio dažai originalūs, ar automobilis dažytas tikrai kokybiškai, laikantis visų technologijos procesų – tuomet dažai nebus pažeisti.

 • Ką daryti jei pažeidžiau plėvelę?

  Jei pažeisite plėvelę, atsiųskite mums vaizdinę medžiagą, kurioje matosi pažeidimas, o dar geriau jei atvyksite į vietą ir gyvai parodysite mums, tuomet galėsime tiksliai įvertinti ar pakaks poiliravimo, ar reikės perklijuoti detalę.

 • Kokią garantiją suteikiate?

  Priklausomai nuo plėvelės gamintojo, plėvelei suteikiama 3-5 metų garantija. Savo darbams suteikiame 1 metų garantiją.

  Kas gali nutikti? Atsilupti kraštas, tai nutinka, ne dėl mūsų kaltės, o dėl plovimo metu naudojamo aukšto slėgio, tačiau net ir tokius netyčiukus sutvarkome.