Žalias automobilių apklijavimas

Nesustosim niekada, nes mums šviečia tik žalia

Nusėta pergalių, penkiolikos metų patirtis, tai jau patvirtino. ESmotorsort tiki, kad bendradarbiaujant su profesionalais, patys turi terpės, kur augti. Tai komanda, kuri yra atsidavusi auto sportui. Ji vertina tuos, kurie taip pat su atsidavimu žiūri į savo darbą. Toks komandos požiūris verčia ir Speed-Styling jaustis įvertintais. Kaip pati ESmotorsport komada sako: “Mes darome maksimumą ir iš kitų reikalaujame to paties. Mūsų kolegos, partneriai ir draugai yra savo srities profesionalai.”

Pirma pažintis

Speed-Styling visada džiaugiasi pradėdami draugystę tu tais klientais, kurie turi savitumą. Kai pirmą kartą ESmotorsport komandos lyderis Ernestas Staponkus užsuko pas mus paskė, kad nori išskirtinio dizaino savo lenktyniniam automobiliui. Supratome, kad laukia įdomus projektas. Komandos išskirtinumas – preciziškas požiūris į detales. Komandos spalva – žalia. Ji dominuoja ne tik aprangoje, automobilio spalvoje. Daiktadėžės, klilimėliai autobuse, gertuvės ir visa kita atributika taip pat žalia. Ši spalva simbolizuoja augimą, harmoniją, šviežumą. Žalia turi stiprų emocinį susiejimą su saugumu. Jeigu žmogus mėgsta žalią spalvą, tai jis valingas ir energingas, linkęs atkakliai siekti savo tikslų, bei vengia aplinkinių įtakos. Taip pat tai simbolizuoja stabilumą ir patvarumą. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi ši komanda.

Žalias ESmotorsport automobilio apklijavimas
Žalias automobilio apklijavimas. ES motorsport komanda.

 

Mums teko garbė tapti ESmotorsport komandos dalimi. Apklijavome sportinį automobilį, autobusą, daiktadėžes. Smagu, kai klientai nori kažko ryškaus ir išskirtinio. Dažnai komandos renkasi konservatyvias spalvas. Tačiau reikia pastebėti, kad šiais metais vis daugiau komandų renkasi ryškias spalvas, bei dėmesį traukiančius dizainus.

Autosportas nori kokybės

Taip pat pastebime, kad autosporto komandos vis labiau nori kokybės. Anksčiau į automobilio išvaizdą buvo mažiau skiriama dėmesio. Svarbiausia būdavo ir žinoma išlieka automobilio tachninės savybės, tačiau pastaruoju metu komandos siekia tobulumo visur. Šių metų sezonas jau baigiasi, prasidėjo renginiai, kuriuose apdovanojamos komandos už pasiektus rezultatus. Daugelis komandų jau dėlioja ateinančio sezono planus. Kuriame dizainus ir jau ruošiamės suteikti išskirtinį įvaizdį sportiniams automobiliams. Reikia pripažinti, kad sportinių automobilių klijavimas viena mėgstamiausių mūsų sričių. Joje daug iššūkių, nes neretu atveju jau apklijuotas automobilis per treniruotes apsibrozdina šonus.  Tenka automobilius klijuoti ir naktį prieš lenktynes. Iššūkiai verčia būti lankstiems, o tai užtikrina ilgalaikę ir dragišką profesinę draugystę. Mylime tai ką darome ir visoms komandoms linkime būti pastebėtiems, ryškiems, bei kurti išskirtinį savo įvaizdį.

Comments are closed.