Speed-Styling iššūkis eneos 1006 km. lenktynėse

Vienas įspūdingiausių, ir labiausiai žiūrovų dėmesį prikaustantis auto sporto renginys, jau septinioliktus metus vykstantis Palangoje, šiais metais ypatingas ne tik tuo, kad jame važiuoja ne vienas Speed-Styling apklijuotas automobilis, tačiau ir tuo, kad šiais metais Speed-Styling konkuruoja su lenktyninkais. Neeilinis iššūkis – automobilių greitis ir Ryčio Speed-Styling klijavimo greitis  konkuruoja tarpusavyje, kas pirmiau? Rytis Speed-Styling apklijuos Hoptrans rally team by Dynamic sport  Ford Fiesta automobilį ar lenkytninkai įveiks 1006 km.?

Rytis – Speed-Styling direktorius, savo darbą laiko hobiu, todėl nuolat dalyvauja įvariuose renginiuose, apklijavimo čempionatuose, visada mielai prisideda prie kokių nors išskirtinių projektų. Rytis  1000 km. lenktynėse dalyvauja kasmet ir vis svarstė, kad tokiame renginyje būtų visai šaunu lankytojams parodyti, kaip puošiami sportiniai automobiliai. Bendradarbiaudami su Hoptrans rally team by Dynamic sport nusprendėme įgyvendinti šią unikalią idėją. Renginio organizatoriai taip pat palaikė, įvertino ir pritarė šiai minčiai, be galo esame jiems dėkingi už suteiktą galimybę įgyvendinti savo svajonę ir parodyti lankytojams automobilio klijavimo ypatumus, lankytojai labai aktyviai domėjosi, kaip vyksta apklijavimas, jiems buvo įdomu sužinoti visas klijavimo subtilybes.

Speed-Styling iššūkis eneos 1006 km. lenktynėse

168833

 

 

 

 

 

 

 

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais Speed-Styling komanda džiaugiasi galėdama prisijungti prie tokio svarbaus auto sporto renginio. Šiais metais Speed-Styling  Eneos 1006 km. lenktynėms klijavo šiuos automobilius:

  • Dynam:it Energy – BMW M3;untitled
  • Aquila CR1 by speed-styling;
  • BRUM BRUM SPORT – BMV BigDady M3;
  • ROTOMA RACING – BMW M3;
  • Helios sport – Honda Civic Type R;
  • bei kelis drift automobilius, kurie dalyvaus renginyje.

ss

 

13838406_1293823580628639_1421037254_oRenginyje Rytis pasakojo apie klijavimo ypatybes. Įprastai, privataus kliento automobilis apklijuojamas per 2-3 dienas, sportiniai automobiliai ne retu atveju apklijuojami paskutinę naktį, vien dėl to, kad techninis automobilio paruošimas vyksta iki pat lenktynių. Treniruotėse automobilis gali būti apgadintas, o tai reikštų, kad klijavimo darbus tektų daryti iš naujo. Bet kokiu atveju, sportinių automobilių apklijavimas pats įdomiausias darbas, vien dėl to, kad tai būna labai išskirtinis dizainas, daugbę spalvų. Mėgėjiškai auto sportu besidomintys žiūrovai automobilius – favoritus renkasi pagal jų grožį. Šiais metais labai išpopuliarėjo chrome – veidrodinio efekto plėvelė, tokia plėvele apklijuoti automobiliai iš tiesų atrodo labai prabangiai ir traukia akį. O vienos pačios populiariausios spalvos iškirti neįmanoma, nes kiekvienas klientas yra savitas, nori labai skirtingų ir įvairų spalvų.

Interviu galite pamatyti tv6.play.

Nuostabus rezultatas, automobilis apklijuotas iki finišo.

image image image

 

Comments are closed.