Smart Taxi Racing Team. SPEED-STYLING padeda talentams.

Speed-Styling vardas gerai žinomas auto sporte, ne tik dėl to, kad puošia automobilius, bet ir dėl to, kad aktyviai dalyvauja visuose auto sporto renginiuose, parodose. Auto sportas brangus hobis, štai dėl to daugelis ieško rėmėjų.

Speed-Styling taiko didžiules nuolaidas vien už logotipo užklijavimą ant sportinio automobilio, taip pat ne vienai komandai suteikia pilną finansavimą ir apklijuoja visą automobilį. Besikreipiančių dėl rėmimo daugybė, tačiau tiems, kurie neįdeda jokių pastangų: „ei, ar gali mus paremti…“, tenka pasakyti: „ne“.

Rytis Speed-Styling: Tiesiog sunku patikėti, kad tie kurie nesistengia pasieks gerų rezultatų. Ir iš vis neaišku ar jie tikrai jaučia aistrą auto sportui, gal būt jie ne savo rogėse.

SPEED-STYLING padeda talentams. Tauras ir Smart Taxi Racing Team.

Kai Smart Taxi Racing Team komandos vadybininke Indrė parašė Speed-Styling direktoriui Ryčiui ir paprašė apklijuoti komandos automobilį, ilgai svarstyti nereikėjo. Pirmas kontakto užmezgimas buvo nuoširdus, parodyta daug noro ir įdėta nemažai pastangų, tad apie atsisakymą remti komandą nekilo nė minties.

Smart Taxi Racing Team automobilio apklijavimo darbai vyko Litexpo parodų rūmuose Freshfit automobilių parodos metu.

Smagu žiūrėti į motyvuotą komandą, kurioje visi dirba taip tarsi nuo to priklausytų kiek šį mėnesį gaus algos. Tačiau visi susirinkę iš idėjos, ne dėl uždarbio, o dėl crazy gyvenimo ir dėl to, kad tiki tuo ką daro. Darbų ir pareigų yra daug, tačiau komanda neapsibrėžia kas už ką atsakingas, visi daro viską. Komandos lyderis  Tauras pats bendrauja su parneriais, užmezga naujus kontaktus, palaiko ryšius. Tauras džiaugiasi nemažai patirties įgavęs dirbdamas su Benediktu Vanagu, jis labai vertina šią patirtį. Daug svarbių darbų atlieka vadybininkė Indrė, kuri visai nesenai prisijungė prie komandos, tačiau jau spėjo nuveikti svarbių darbų, rezultatai iš karto matosi, ji pateikia gerų pasiūlymų, štai ir su Speed-Styling susisiekė būtent ji.

Prieš du metus komanda neturėjo normalaus įrankių komplekto, o automobilis buvo dalių kratinys nupirktas už sutaupytus pinigus.

Tauras: Pradžia buvo sunki, neturėjom nieko, įrankius skolinomės ir jų turėjom labai minimaliai. Pirmas žmogus, kuris man padėjo buvo Arnas Dybūris, jis žinojo kaip aš važiuoju ir sakė: „Darom, aš tau padėsiu“. Komanda dirbo per naktis, ruošė automobilį.

Nors pradžia buvo sunki, tačiau įkvepianti, nes per draugus, draugų draugus atsirado naujų žmonių, kurie norėjo prisijungti prie Smart Taxi Racing Team.

Tauras: Mes visada siekėm ir iki šiol siekiam, kad ir partneriams būtų įdomu, ir kad patiems būtų linksma. Mes nesiūlom milijonų bet, siūlom geras emocijas. Partneriai džiaugiasi mūsų darbu.

Reikia pabrėžti, kad jų pastangos tikrai pasiteisina, nes su šiais jaunais, motyvuotais ir iniciatyviais žmonėmis praleistas laikas, atsiperka geromis emocijomis. O ir idėjų jiems tikrai netrūksta, turbūt visi atsimena 2014 m. Smart Taxi staigmeną Vilniečiams, apie, kurią jie niekam nesakė. Vilniuje eiliniams žmonėms išsikvietus taxi, prie jų privažiavo Smart Taxi ir padovanojo įsimintiniausią pasivažinėjimą. Kai turi kuo pasididžiuoti, parnerius surasti lengviau, ypač po tokios atrakcijos.

Tauras: Visi buvo nustebinti, beje ir mums tai buvo smagi atrakcija. Atsirado parneriai, kurie padėjo finansiškai, pradėjom pirkti detalės, kombinezoną (kurio man labai reikėjo), šalmą… Tai buvo mano pirmi metai automobilyje, kuris buvo visiškai eksperimentinis. Sėkmingas sezonas buvo geras koziris ateinantiems metams. Prie mūsų prisijungė Smart Taxi,  gavom daugiau finansų. Todėl galėjom stipriau pasiruošti.

Talentams nereikia didelių finansų, užtenka didelio noro ir mylėti tai ką darai. 2014 Smart Taxi Racing Team taip pat šlavė laurus konkuruodama su dvigubai stipresniais už save varžovais. Pasiruošimas reikalauja, ne tik sureguliuoti automobilį, daug ką lemia psichologinis ir fizinis pasirengimas.

Tauras: Manau, kad yra 2 žmonių tipai: 1) žmogus – talentas, jam reikia finansų, laiko, treniruočių, tokio žmogaus rezultatas auga greitai; 2) žmogus neturintis talento, bet turintis daug finansų, jis gali sau leisti daug (labai daug) treniruočių su profesionalais ir žinoma gali pasiekti tą patį lygį, įdėdamas labai daug darbo. Smulkmenos: klausa, psichologija, svorio balansas turi didelę reikšmę ir net tai yra išlavinama, apie tai pasakosiu laidų cikle „Adrenalinas“. Beje „Adrenalinas“ laida – didžiausias mano žaislas, laidose paneigsiu neteisingai susiformavusių nuomonę, kad viskam reikia didelių finansų, noriu jauniems žmonėms parodyti, kad ir su minimaliais kaštais galima daug pasiekti.

Didelių pastangų dėka komandos lyderis Tauras artėja savo tikslo link t.y. Formulės  lenktynių starto. Tačiau jis turi ir didesnių užmojų.

Tauras: Formulės 1 nesukonkretizuoju, nes tai lenktynės, į kurias turi patekti jaunas. Aš nesakau, kad jei nepavyks eisiu kartis J . Vienas iš mano tikslų yra išvažiuoti į užsienį ir parodyti, kad ir Lietuvoje yra lenktynės. Noriu padaryti aukštesnį žiedinių lenktynių lygį Lietuvoje, pritraukti finansų, kad daugiau talentingų žmonių tuo susidomėtų. Tai man norisi daryti ir dėl savęs ir dėl Lietuvos.

Speed-Styling džiaugiasi ir didžiuojasi turėjusi galimybę susipažinti su Tauru bei jo komanda. Labai gera matyti, kaip dega jų akys, kaip jie džiaugiasi kiekviena, net pačia mažiausia smulkmena ir kaip moka išreikšti dėkingumą. Smart Taxi Racing Team automobilio apklijavimo darbai baigti Klaipėdoje, po to kartu džiaugėmės rezultatu ir žavėjomės komandos emocijom.

Linkime įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, visada išlikti pozityviu užtaisu aplinkiniams ir daug pergalių! Mes jus palaikom!

Naujienas apie Taurą ir Smart Taxi Racing Team sekite:

Facebook / Tauras Tunyla

www.auto.plius.lt

www.youtube.com / Tauras Tunyla

Laida „Adrenalinas‘

Brigita Bukauskaitė

Komentarai uždrausti.