Projekto KARYS – LENKTYNININKAS partneriai

karys-lenktynininkas-speed-styling-automobiliu-apklijavimas-wPilietiškumo skatinimas – viena aktualiausių šiandienos temų. Žodis prievolė asocijuojasi su priverstiniu bei labai sunkiu darbu. Tačiau savanoriška veikla visai kas kita. Lietuvos Kariuomenės karininkai pripažįsta, kad kariai savanoriai pasiekia geresnių rezultatų. Pagrindinė to priežastis, kad jie atėjo savo noru, o ne verčiami prievolės. Tarnavimas Kariuomenėje gali ne tik išmokyti ginti Lietuvos piliečius. Dabar tarnavimas gali suteikti ekstremalaus vairavimo įgūdžių. Automobilių sporto profesionalai sugalvojo įgyvendinti projektą, kurio tikslas – įkurti paramos Lietuvos Kariuomenei ralio komandą.

 

SPEED-STYLING projekto “Karys-lenktynininkas” partneris

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokio reikšmingo projekto. Speed-Styling klijuos karių lenktyninkų automobilius. Taip pat prisidėsime gamindami reikiamus lipdukus (logotipus). Tikime, kad šis projektas suteiks naujų įgūdžių kariams. Tai puikus būdas paskatinti jaunuolius dalyvauti karinėje ir sportinėje veikloje. Taip pat išbandyti savo fizines ir psichologines jėgas.

Ekstremalūs iššūkiai. Kariams-lenktynininkams neužteks gerai išmanyti teorinius niuansus. Norint pasiekti aukščiausių rezultatų teks nemažai treniruotis. Juk ir taisyklingas sėdėjimas turi didelę įtaką važiuojant ralyje. Būtina išmanyti sportinio automobilio techninius niuansus. Automobilių sporte daug ekstremalių situacijų. Ne visada techninis-aptarnaujantis personalas turi galimybę apžiūrėti automobilį. Jei automobilis išvažiuoja už trasos ribų, pats ekipažas turi imtis veiksmų.

Atvykite į renginius

karys-lenktynininkas-speed-styling-automobiliu-apklijavimas-bŠių metų sausį jau startavo atrankų renginiai. Iš vis suplanuoti 6 renginiai, kurių metu bus atrinkti 4 stipriausi kariai. Jie taps „Hurrys Motorsport“ komandos dalimi. Stipriausi dalyviai dalyvaus dviejuose 2017 m. Lietuvos ralio čempionato etapuose. O 2018 m. visuose Lietuvos ralio čempionatuose. Daugiau apie projektą skaitykite čia. Kviečiame ir Jus atvykti į atrankų renginius. Jų metu kariai asmeniškai atsako į užduodamus klausimus. Parodo, bei papasakoja apie transportą, kurio važinėja treniruodamiesi. Taip pat turėsite galimybę išvysti ir susipažinti su garsiais lenktynininkais: D.Jocium, G.Notkum, V. Švedu. Taip pat išvysite: S. Brundzą, Ž. Sakalauską, M. Varžą, Š. Jasiukevičių. Tai komisijos nariai.

Comments are closed.