Netradicinė kalėdinė dovana

Įmonės siekia netradicinių būdų pasipuošti ir reprezentuoti save. Šiais metais pildome daug įdomių projektų. Įmonių sienų dekoravimas, kalėdinių žaislų puošimas, chrome dekoracijos ant stiklų ir tai dar ne viskas.  Didžiuojamės, kad galėjome prisidėti prie išskirtinio projekto.

ES motorsport komanda su lyderiu Ernestu Staponkumi priešaky, nusprendė Telšių miesto eglei padovanoti netradicinius žaislus. Prie šios gražios idėjos prisidėjo penkiolika garsių meno, mokslo, sporto srityse telšiškių. Kiekvieno žaislo – burbulo dizainą galvojo garsūs telšiškiai. V. Daujotytė, A. Žebrauskas, N. Narmontaitė, A. Bumblauskas, N. Juška, D. Katkus, L. Sungailienė ir kt. Sukurti penkiolika vardinių žaislų.

Rezultatas džiugina

Burbulai apvalūs tad padėjus ant stalo jo tiesiog nepavyktų gražiai apklijuoti. Žaislų paviršius nėra lygus ir jei kada nors kam nors teko bandyti apklijuoti ką nors apvalaus pvz. kamuolį, tas žino, kad tai tikrai ne pati lengviausia užduotis. Speed-Styling lyderis Rytis visada į netradicinius projektus žiūri netradiciškai. Šiam darbui prireikė netgi susikurti naujus įrankius. Pirmiausia gaminome lipdukus: logotipus, užrašus, garsių telšiškių vardus ir pavardes, kitas dekoracijas. Na ir tada prasidėjo pati smagiausia dalis – žaislų apklijavimas.

Procesas neprailgo ir netgi tapo menine fotosesija.  ES motorsport komandos fotografė Jurga Anusauskienė nuolat fiksavo kaip vyksta žaislų apklijavimas. Kolegos išvydę, kad į mūsų patalpas nešami didžiuliai burbulai užsuko pagelbėti kalbomis, pasidžiaugti rezultatu. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę prisidėti prie netradicinės kaldinės dovanos Telšių miestui.

Tokių žaislų užsimanė daugelis

Pasirodžius pirmiems kadrams ir informcijai gavome įmonių užklausų dėl autentiškų žaislų sukūrimo. Šis iššūkis mums tikrai labai patiko, privertė pajusti šventinę dvasią. Tad nusprendėme, kad norime ir kitus pradžiuginti autentiškais žaislais, tad su šypsenom priimam tokius užsakymus.

Pabaigai norisi visiems palinkėti gražaus šventinio laukimo. Kuo daugiau įspūdžių ir nepamirškite apsižvalgyti aplink, gal būt Jūsų miesto eglę puošia garsūs žmonės ir dovanoja ją Jums iš visos širdies.

[rev_slider zaislai]

Comments are closed.