Dizainas automobiliui

Kuriame išskirtinį automobilių dizainą. Plėvele galima apklijuoti visą arba atskiras automobilių dalis, sukurti fotopaveikslą, įvairius ornamentus.

Stogo, veidrodėlių, juostų klijavimas ant automobilio

Tiems, kas nori suteikti gyvumo savo automobiliui, siūlome ant automobilio šonų, priekio ar kitose vietose užklijuoti juostas. Jos gali būti įvairaus dydžio, spalvos. Juostos išryškina automobilio formas, su jomis galima vizualiai paplatinti automobilį, padaryti jį piktesniu ir t.t. Vienas populiariausių dizaino elementų – kita spalva užklijuotas stogas arba veidrodėliai. Stogo klijavimui dažniausiai renkamasi Carbon arba juoda plėvelė. Visada patariame koks dizaino elementas tiktų konkrečiam automobiliui.

Autentiškas dizainas Jūsų automobiliui

Vis daugiau žmonių nori išskirtinio dizaino automobiliui. Visada išklausome Jūsų poreikius ir sukuriame autentišką dizainą tik Jums. Pastaruoju metu itin populiaru įvairių ornamentų pvz.: drakonų, vėliavų, užrašų, fotopaveikslų, asmeninių logotipų klijavimas. Galime atspausdinti unikalų vaizdą ir užklijuoti ant automobilio. Taip pat dizainą kuriame iš vientisų, bet skirtingų spalvų. Deriname kalias spalvas, iš jų formuojame įvairias formas.

Sportinio automobilio dizainas

Dizainą kuriame patys, arba patikime profesionaliems pasaulinio lygio dizaineriams. Kuriame nuo klasikinio t.y. įvairių juostų dizaino iki unikalaus fotopaveikslo. Turime ilgametę pasaulinę patirtį klijuojant auto sporto automobilius. Žinome kokios automobilio dalys labiausiai akcentuojamos forografuojant ir filmuojant. Patariame, kaip geriau išdėstyti partnerių logotipus, kad jie tiktų prie bendro dizaino ir jo neužgoštų. Kuriame dizainą įvairiems auto sporto automobiliams. Į sportinio automobilio apklijavimą žiūrime taip pat, kaip į privatų užsakymą, todėl garantuojame aukščiausią kokybę.

Įmonėms. Automobilių dizaino paslauga

Norintiems sutaupyti. Jei norite būti pastebėti gatvėje, arba skleisti informaciją apie Jūsų teikiamas paslaugas, siūlome įmonės rekvizitų užklijavimą. Atsižvelgdami į Jūsų įmonės pobūdį, siūlome klijuoti kontaktinius duomenis ir trumpą informaciją apie tai kuo užsiimate. Jei Jūsų įmonė neturi automobilio, Jūs esate įmonės savininkas ir važinėjate nuosavu automobiliu, taip pat galite užsiklijuoti rekvizitus. Visur kur važiuosite būsite pastebėti. Patarsime Jums kokios spalvos lipdukus būtų geriausia klijuoti ant automobilio. Kai kurių spalvų lipdukai būna sunkiai įskaitomi. Taip pat patarsime kurioje automobilio vietoje palankiausia klijuoti rekvizitus.

Toms įmonėms, kurios nori būti pastebėtos. Išskirtinis automobilių dizainas. Kuriame autentišką dizainą, atsižvelgdami į Jūsų įmonės parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas. Atsižvelgiame į įmonės prekinį ženklą. Kuriame nuo solidaus iki žaismingo dizaino. Patariame kokias spalvas derinti ir kaip būti pastebėtiems. Atižvelgiame į vartotojų grupę ir net vietovę, kurioje automobilis važinės. Dizainas, kuris patrauks didmiesčio gyventojus, gali neigiamai nuteikti mažesnių miestų gyventojus. Esame sukaupę didelę patirtį, todėl džiaugiamės galėdami ja pasidalinti su Jumis.

Darbų galerija

Comments are closed.