Automobilio apklijavimas reklama įmonėms

Klijuojame: sunkvežimius, lengvuosius automobilius, vitrinas, langus. Gaminame lipdukus, tai gali būti: Jūsų įmonės rekvizitai, logotipas, atributas. Lipdukus galima klijuoti ant automobilių, langų, sienų, kompiuterių, lygaus paviršiaus segtuvų, knygų ir t.t.

Automobilis visada bus pastebėtas gatvėje, priešingai nei skrajutės įkyriai metamos į gyventojų pašto dėžutes. Beje tai tam tikras įmonės dress code‘as. Įmonės atstovai stovėdami prieš savo vartotojus neleis sau atrodyti netinkamai, automobilis, ant kurio puikuojasi įmonės reklama, taip pat negali atrodyti netinkamai. Jei norite išbandyti šį reklamavimosi būdą mielai jus pakonsultuosime, galime apklijuoti sausumos, vandens ir oro transportą. Pasiūlysime Jums dizaino paslaugas ir žinoma rasime draugiškiausią sprendimą, kainos ir kokybės atžvilgiu.

Automobilio apklijavimas reklama įmonėms
Automobilio apklijavimas reklama įmonėms

Kuriame dizainą atsižvelgdami į Jūsų įmonės veiklą, vidinę filosofiją bei žinoma Jūsų potencialius klientus. Visada užmezgame gražią profesinę draugystę, kad galėtume kuo tiksliau sukurti vizualizaciją.

Priimame smulkius užsakymus pvz.: 1-5 automobilių apklijavimas. Taip pat pasirašome sutartis metiniam aptarnavimui, tai dažniausiai aktualu įmonėms, kurių automobiliai nuolat dirba t.y. veža krovinius ir pan.

Automobilio apklijavimas reklama įmonėms

Tai inovatyvi naujiena toms įmonėms, kurios nori būti pastebėtos net gatvėje. Šis reklamavimosi būdas sparčiai populiarėja. Ir tai visiškai suprantama, juk tai viena efektyviausių reklamų, kuri pasiekia įvairių amžiaus grupių vartotojus.

Comments are closed.