Auksiniai chrome automobiliai. Populiariausios automobilių spalvos.

Pati prabangiausia automobilių klijavimo plėvelė – chrome, tai veidrodinio efekto plėvelė. Chrome plėvelės yra įvairiausių spalvų: sidabrinės, raudonos, žalios, mėlynos, violetinės, ausinės ir kt. Ši plėvelė skiriasi nuo įprastų savo struktūra bei kaina. Su chrome plėvele dirbti gerokai sudėtingiau, nes ji nesitempia tiek kiek tempiasi įprastos automobilių apklijavimo plėvelės. Viso automobilio neįmanoma apklijuoti vienam profesionaliam klijuotojui.

Auksiniai chrome automobiliai. Populiariausios automobilių spalvos.

Auksinis crhome speed styling

Speed-Styling turėjo unikalią galimybę apklijuoti du prabangius Lexus markės automobilius, aukso spalvos chrome plėvele. Speed-Stying direktorius Rytis kartu su daukartiniu Europos ir pasaulio apklijavimo čempionu iš Vengrijos Kiss Layos per savaitę laiko apklijavo du automobilius. Rezultatas iš tiesų įspūdingas, auksinis veidrodžio efektas traukia akį, taip ir norisi ant automobilio pamatyti savo atvaizdą arba jei jau ne pasivežinti, tai bent prie prabangaus Lexus’o pasidaryti selfie.

Automobilių savininkas išvydęs rezultatą labai džiaugėsi, negalėjo nustoti jų fotografuoti ir žarstė didžiausias pagyras, ne tik Speed-Styling už profesionalų darbą, tačiau ir girdamas automobilius, kurie įgavo visai kitą išvaizdą. Šiais automobiliais pasivažinėti galite ir jūs, nes automobiliai nuomojami jūsų šventėms ar tiesiog smagiam pasivažinėjimui.

Auksiniai chrome automobiliai. Populiariausios automobilių spalvos.

 

Šiuo metu pastebime, kad populiariausios automobilių spalvos: balta, juoda matinė, pastelinės spalvos užleidžia vietą naujoms ryškesnėms spalvoms, spalvoms su charakteriu. Vis dažniau kreipiasi klientai su prašymais padėti išsirinkti išskirtinę spalvą, arba patys skambina klausdami ar turitme geltonos, žalios, oranžinės ar kitos spalvos. Spalvų paletės iš tiesų gausios, todėl net patys inoringiausi norai gali lengvai tapti tikrove. Džiugu, kad automobiliai įgauna individualumą, klientai nusprendę automobilius apklijuoti išskirtine, ryškia spalva, juokauja, sakydami: “Atsibodo pilkas dyzelis” 🙂

 populiariausia spalva speed styling apklijavimas speed styling porsche apklijavimas wrap geriausias apklijuotojas speed styling

Comments are closed.