Antano Juknevičiaus automobilio apklijavimas

Solidūs, skubantys, ramūs, meniški – visi žmonės turi savo spalvą. Žmogaus charakteris lemia tai, kokią spalvą jis renkasi savo automobiliui ar kokius spalvų derinius renkasi kuriant automobilio dizainą. Degančios anglies spalva tai preciziškai pedantiško, komunikabilaus, linksmo, žingeidaus  žmogaus spalva. Tai – kovotojo, Antano Juknevičiaus, spalva. 

2018 m. sausio 6-ą prasideda 40-asis dakaro startas, kuriam Antanas Juknevičius su savo komanda ruošiasi jau seniai. Susitvarkius techninius dakaro automobilio reikalus metas pradėti mielesnius darbus. Šiais metais Speed-Styling tapo komandos partneriu ir apklijavo  bolidą. Speed-Styling direktorius Rytis labai džiaugiasi išskirtiniais projektais ir naujomis pažintimis, ypač, kai tenka bendrauti su įdomiais žmonėmis, kurie garsina Lietuvą. Pakalbinome Antaną Juknevičių ir supratome, kad jis tikras gyvenimo gurmanas, kuriam svarbu, kad kiekviena smulkmena būtų kokybiškai atlikta.

Kodėl Speed-Styling?

Banalu, bet geriausi renkasi geriausius. Aš girdėjau apie visus Speed-Styling Europos čempiono titulus, bet jei atvirai, labai daug gerų atsiliepimų girdėjau iš tų žmonių, kuriems buvo apklijuoti automobiliai. Taigi, kam eiti pas kitus, jei galima pas geriausius. Pastebėjau, kad ir plėvelės apklijavimui sunaudota mažiau, negu ankstesniais metais, tai reiškia, kad dirbama labai efektyviai. Taip pat mane labai nustebino kokybė, ji yra nepriekaištinga.

Kodėl pasirinkote tokią spalvą dakaro automobiliui?

Prieš 3 metus internete pamačiau panašia spalva apklijuotą automobilį, jis žaižaravo ir iš skirtingų kampų matėsi skirtingi atspalviai, man ta spalva pasirodė kaip deganti anglis ir tai labai patiko. Šią spalvą dakaro automobiliui išsirinkau, nes ji atrodo nenuvalkiota, reta ir įdomi. Automobilių sporte visi nori būti ryškūs ir matomi, bet tos populiariausios ryškios spalvos yra pabodusios, o šita spalva yra prabangi. Šiaip mes nesistengiam didele prabanga blizgėti, tiesiog visai komandai ta spalva patiko ir tiko. Su komanda svarstėme, gal pakeisti spalvą, pasirodyti su kitu dizainu, bet norisi išlaikyti savo identitetą, tada visi pamato ir žino, kad tai mūsų komanda.

Kokią svarbą dakare turi automobilio išvaizda?

Išvaizda yra svarbu, bet aš manau, kad kiekvienam lenktynininkui svarbiausia yra pasiekti gerą rezultatą. Taigi, aš manau, kad pūstis nereikia, bet tvarkingai atrodyti – privaloma, juk negražūs lėktuvai neskraido.

Smulkmeniškumas – ne svetima sąvoka?

Mano asmeninės savybės neleidžia man nekreipti dėmesio į smulkmenas. Dakaro kontekste atrodom labai gerai, esam labai tvarkingi ir estetiškai  patrauklūs. Manau, kad visi tai įvertina. Ne be reikalo sakoma, kad sutinka pagal išvaizdą, palydi pagal protą. Pūstis nėra ko, bet kurti gerą įvaizdį – privaloma. Dėl pedantiškumo mus vertina partneriai bei kolegos.

Rytis Speed-Styling džiaugiasi, kad lietuviai įrašė savo vardą dakaro lenktynėse

Šiais metais dykumų lenktynėse dalyvaus keturi Lietuvos ekipažai (iš kurių vienas  startuos motociklu). Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę ne tik apklijuoti Antano Juknevičiaus automobilį, bet ir sužinoti daugiau apie dakaro sportą. Linkiu sėkmės ir ištvermės visoms Lietuvos dakaro komandoms.

 

 

 

Brigita Kūlokienė

 

Comments are closed.