Kas lemia automobilio apklijavimo kainos dydį?

speedstyling chrome lexusAutomobilių apklijavimo kainos skiriasi dėl daugelio priežasčių:

  • * Pirmiausia kainos priklauso nuo automobilio dydžio, mikro autobusui apklijuoti reikia daugiau plėvelės, nei lengvajam automobiliui, taigi kaina priklauso nuo sunaudojamos plėvelės kiekio.

  • * Antras veiksnys lemiantis kainą tai dabartinė automobilio spalva ir norima apklijuoti spalva. Pavyzdžiui, Jūsų automobilis raudonas, o norite juodo, raudoną spalvą paslėpti yra sunkiau negu pilką baltą ar juodą. Tokiu atveju rekomenduojama klijuoti ir tarpdurius, šios paslaugos kaina skaičiuojama atskirai.

  • * Jei norisi ne tik pakeisti vieną spalvą kita, bet ir sukurti išskirtinį dizainą, į kainą įskaičiuojami dizaino ir spaudos darbai.

  • * Fiziniams ir Juridiniams asmenims kainos skiriasi, įmonėms ruošiame specialius komercinius pasiūlymus.

Informacija įmonėms norinčios apklijuoti savo automobilius arba vitrinas:

  • imone-automobilio-apklijavimas-speed-styling* Klijuojame: sunkvežinius, lengvuosius automobilius, vitrinas, langus;

  • * Gaminame lipdukus, tai gali būti: Jūsų įmonės rekvizitai, logotipas, atributas. Lipdukus galima klijuoti ant automobilių, langų, sienų, kompiuterių, lygaus paviršiaus segtuvų, knygų ir t.t.

  • * Sukuriame dizainą atsižvelgdami į Jūsų įmonės veiklą, vidinę filosofiją bei žinoma Jūsų potencialius klientus. Visada užmezgame gražią profesinę draugystę, kad galėtume kuo tiksliau sukurti vizualizaciją.

  • * Priimame smulkius užsakymus pvz.: 1-5 automobilių apklijavimas. Taip pat pasirašome sutartis metiniam aptarnavimui, tai dažniausiai aktualu įmonėms, kurių automobiliai nuolat dirba t.y. veža krovinius ir pan.

Speed-Styling kainos – draugiškos :)

Visada randame geriausią sprendimą. Kiekvienam Klientui suteikiame individualų pasiūlymą atsižvelgdami į Klientų poreikius bei finansines galimybes. Žemiau pateiktos preliminarios pilno automobilių apklijavimo kainos. Norėdami dalinio apklijavimo, arba gauti konsultaciją rašykite mums ir mes Jums atsakysime, bei patarsime.

Automobilių apklijavimo kainos

Rašykite ir sužinokte savo automobilio apklijavimo kainą