Kas lemia automobilio apklijavimo kainos dydį?

speedstyling chrome lexusAutomobilių apklijavimo kainos skiriasi dėl daugelio priežasčių:

  • * Pirmiausia kainos priklauso nuo automobilio dydžio, mikro autobusui apklijuoti reikia daugiau plėvelės, nei lengvajam automobiliui, taigi kaina priklauso nuo sunaudojamos plėvelės kiekio.

  • * Antras veiksnys lemiantis kainą tai dabartinė automobilio spalva ir norima apklijuoti spalva. Pavyzdžiui, Jūsų automobilis raudonas, o norite juodo, raudoną spalvą paslėpti yra sunkiau negu pilką baltą ar juodą. Tokiu atveju rekomenduojama klijuoti ir tarpdurius, šios paslaugos kaina skaičiuojama atskirai.

  • * Jei norisi ne tik pakeisti vieną spalvą kita, bet ir sukurti išskirtinį dizainą, į kainą įskaičiuojami dizaino ir spaudos darbai.

  • * Fiziniams ir Juridiniams asmenims kainos skiriasi, įmonėms ruošiame specialius komercinius pasiūlymus.

Informacija įmonėms norinčios apklijuoti savo automobilius arba vitrinas:

  • imone-automobilio-apklijavimas-speed-styling* Klijuojame: sunkvežinius, lengvuosius automobilius, vitrinas, langus;

  • * Gaminame lipdukus, tai gali būti: Jūsų įmonės rekvizitai, logotipas, atributas. Lipdukus galima klijuoti ant automobilių, langų, sienų, kompiuterių, lygaus paviršiaus segtuvų, knygų ir t.t.

  • * Sukuriame dizainą atsižvelgdami į Jūsų įmonės veiklą, vidinę filosofiją bei žinoma Jūsų potencialius klientus. Visada užmezgame gražią profesinę draugystę, kad galėtume kuo tiksliau sukurti vizualizaciją.

  • * Priimame smulkius užsakymus pvz.: 1-5 automobilių apklijavimas. Taip pat pasirašome sutartis metiniam aptarnavimui, tai dažniausiai aktualu įmonėms, kurių automobiliai nuolat dirba t.y. veža krovinius ir pan.

Speed-Styling kainos – draugiškos 🙂

Visada randame geriausią sprendimą. Kiekvienam Klientui suteikiame individualų pasiūlymą atsižvelgdami į Klientų poreikius bei finansines galimybes. Žemiau pateiktos preliminarios pilno automobilių apklijavimo kainos. Norėdami dalinio apklijavimo, arba gauti konsultaciją rašykite mums ir mes Jums atsakysime, bei patarsime.

Automobilių apklijavimo kainos