Automobilis, priešingai negu ofise sėdintis darbuotojas, labiau matomas.

Inovatyvi naujiena toms įmonėms, kurios nori būti pastebėtos net gatvėje – automobilių apklijavimas. Sparčiai populiarėja naujas reklamavimosi būdas – reklama ant automobilio. Ir tai visiškai suprantama, juk tai viena efektyviausių reklamų, kuri pasiekia įvairių amžiaus grupių vartotojus.

Automobilis visada bus pastebėtas gatvėje, priešingai nei skrajutės įkyriai metamos į gyventojų pašto dėžutes. Beje tai tam tikras įmonės dress code‘as. Įmonės atstovai stovėdami prieš savo vartotojus neleis sau atrodyti netinkamai, automobilis, ant kurio puikuojasi įmonės reklama, taip pat negali atrodyti netinkamai. Jei norite išbandyti šį reklamavimosi būdą mielai jus pakonsultuosime, galime apklijuoti sausumos, vandens ir oro transportą. Pasiūlysime Jums dizaino paslaugas ir žinoma rasime draugiškiausią sprendimą, kainos ir kokybės atžvilgiu.

Informacija įmonėms norinčioms apklijuoti savo automobilius arba vitrinas:

  • imone-automobilio-apklijavimas-speed-styling* Klijuojame: sunkvežinius, lengvuosius automobilius, vitrinas, langus;

  • * Gaminame lipdukus, tai gali būti: Jūsų įmonės rekvizitai, logotipas, atributas. Lipdukus galima klijuoti ant automobilių, langų, sienų, kompiuterių, lygaus paviršiaus segtuvų, knygų ir t.t.

  • * Sukuriame dizainą atsižvelgdami į Jūsų įmonės veiklą, vidinę filosofiją bei žinoma Jūsų potencialius klientus. Visada užmezgame gražią profesinę draugystę, kad galėtume kuo tiksliau sukurti vizualizaciją.

  • * Priimame smulkius užsakymus pvz.: 1-5 automobilių apklijavimas. Taip pat pasirašome sutartis metiniam aptarnavimui, tai dažniausiai aktualu įmonėms, kurių automobiliai nuolat dirba t.y. veža krovinius ir pan.

Įmonėms. Automobilių dizaino paslauga

Norintiems sutaupyti. Jei norite būti pastebėti gatvėje, arba skleisti informaciją apie Jūsų teikiamas paslaugas, siūlome įmonės rekvizitų užklijavimą. Atsižvelgdami į Jūsų įmonės pobūdį, siūlome klijuoti kontaktinius duomenis ir trumpą informaciją apie tai kuo užsiimate. Jei Jūsų įmonė neturi automobilio, Jūs esate įmonės savininkas ir važinėjate nuosavu automobiliu, taip pat galite užsiklijuoti rekvizitus. Visur kur važiuosite būsite pastebėti. Patarsime Jums kokios spalvos lipdukus būtų geriausia klijuoti ant automobilio. Kai kurių spalvų lipdukai būna sunkiai įskaitomi. Taip pat patarsime kurioje automobilio vietoje palankiausia klijuoti rekvizitus.

Toms įmonėms, kurios nori būti pastebėtos. Išskirtinis automobilių dizainas. Kuriame autentišką dizainą, atsižvelgdami į Jūsų įmonės parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas. Atsižvelgiame į įmonės prekinį ženklą. Kuriame nuo solidaus iki žaismingo dizaino. Patariame kokias spalvas derinti ir kaip būti pastebėtiems. Atižvelgiame į vartotojų grupę ir net vietovę, kurioje automobilis važinės. Dizainas, kuris patrauks didmiesčio gyventojus, gali neigiamai nuteikti mažesnių miestų gyventojus. Esame sukaupę didelę patirtį, todėl džiaugiamės galėdami ja pasidalinti su Jumis.

Darbų galerija